Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Městská část Praha - Křeslice
MČ PrahaKřeslice

Aplikace V Obraze pro vaše mobilní zařízení

Aplikace V Obraze pro vaše mobilní zařízení 1

Pomocí mobilní aplikace V Obraze budete mít vždy a jednoduše aktuální informace

Milý spoluobčané,

Jsme v situaci, kdy každý z nás chce být informovaný o nejaktuálnějších zprávách z naší obce.V této chvíli Vám podáváme pomocnou ruku i ve formě mobilní aplikace V obraze.Každý z Vás může dostávat novinky a zprávy z obce přímo do svého mobilního telefonu. Aplikace Vás upozorní na nově vložené zprávy. Dozvíte se včas o připravovaných akcích. Můžete si prohlédnout fotografie, nebo dokumenty zveřejněné na úřední desce.

Stačí si stáhnout aplikaci podle postupu, který najdete dole na našich obecních stránkách.Chceme Vás poprosit, abyste pomohli stáhnout aplikaci do telefonů svým příbuzným, případně sousedům, kteří nejsou technicky zdatní.

Mobilní aplikace V OBRAZE je pro všechny občany zcela zdarma.

Věříme, že i tímto způsobem zlepšíme a zvýšíme Vaši informovanost o dění v naší městské části.

 

Užitečné informace

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Smart Info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Aktuální počasí

dnes, úterý 16. 7. 2024
zataženo 28 °C 20 °C
středa 17. 7. polojasno 28/16 °C
čtvrtek 18. 7. déšť 24/17 °C
pátek 19. 7. déšť 15/13 °C

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Jaký červenec, takový leden.

Pranostika na akt. den

Deštivé léto horší podzimku.


nahoru